Poznaj Figlowisko

KASA

Opis

Tutaj rozpoczynasz przygodę najlepszej zabawy.
Możesz nabyć bilety, przekąski i napoje. Zarezerwujesz urodziny, a także otrzymasz wszystkie potrzebne informacje.

Strefa malucha

Opis

Dla najmłodszych szkrabów mamy specjalną bezpieczną „STREFĘ MALUCHA”, gdzie pociechy będą mogły baraszkować wśród gigantycznych klocków, buszować w basenie z piłeczkami, wdrapywać się na mini-ściankę wspinaczkową, zjeżdżać z mini-zjeżdżalni, a wszystko to otoczone jest bezpiecznym miękkim murkiem. Na maluszki czekają kolorowe bujaki, tablice edukacyjno-rozwojowe i multimedialny tablet edukacyjny. Świetna zabawa jest również z naszą kolorową gąsienicą i domkiem. Dzieci wraz z rodzicami mogą bawić się na całym małpim gaju.

MAŁPI GAJ

opis

W chodząc w 3-poziomowy świat kolorów odkryjecie duży basen z piłkami, komnatę mega-piłek, zęby rekina oraz mnóstwo przejść, labiryntów i schodów. Wewnątrz znajdują się elementy kształtujące równowagę, siłę, wytrzymałość i wiele cech sprawnościowych. Ogromną atrakcją jest zakręcony tor pontonowy, uwielbiany przez dzieci. Całości dopełniają armatki pneumatyczne na ostatniej kondygnacji konstrukcji. Wieża Spidermena oraz most drabinkowy zaspokoją nawet najbardziej żądne wrażeń urwisy. Czeka na Was najszybsza zjeżdżalnia rolkowa, najdłuższa zjeżdżalnia falista oraz zakręcona zielona zjeżdżalnia . Oczywiście nie może u nas zabraknąć trampoliny, gdzie dzieciaczki mogą „wyskakać” nadmiar energii.

PARK LINOWY

Opis

Dla fanów ekstremalnych wrażeń stworzyliśmy PARK LINOWY, który dostarczy mnóstwo pozytywnych wrażeń. Na wspinaczy czeka zjazd tyrolski, skok tarzan, ścianka kloców lego, jazda na deskorolce, przejście nad przepaścią i wiele więcej przeszkód. Zabawa w parku pozwoli dzieciom przełamać bariery strachu oraz odkrywać nowe ścieżki odwagi. Atrakcja dla dzieci od 120cm.

EXTREMALNY SKOK NA BANANA

opis

Zasmakuj adrenaliny podczas extremalnego skoku na banana.

ŚCIANKI WSPINACZKOWE

Opis

Na Sali można znaleźć mini-wulkan do wspinania dla najmłodszych dzieci. Dla starszaków mamy ścianki wspinaczkowe o różnym poziomie trudności.

STREFA PIĘKNA

Opis

Tutaj czekają na Was brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki oraz malowanie twarzy. Buzie malujemy profesjonalnymi atestowanymi farbami firmy Snazaroo, natomiast brokatowe tatuaże wykonujemy za pomocą profesjonalnego atestowanego sprzętu z firmy Lunar Tatoo.